Plébánia hirdetései Advent 1. vasárnapjára

[gview file=”https://samorin.fara.sk/wp-content/uploads/2016/11/2016.nov_.-28.docx”]

• Mai vasárnap elvégezzük a hagyományos, Karitászra szóló gyűjtés őszi részét. Adományaikat a Jó Isten fizesse meg!
  • A plébánia irodájában a hivatalos órákban fogadjuk a szentmiseszándékokat az egész 2017-es évre.
  • Szíves figyelmükbe ajánljuk és szeretettel hívjuk önöket az ádventi hangversenyre, amely a Harmonia classica kamarazenekar a Híd vegyeskórus és a helyi Németh-Šamorínsky István Művészeti alapiskola előadásában december 4-én, – vasárnap – 17.00-kor kerül sor a helyi plébániatemplomban.
  • Az Ain Karim polgári társulás, a kolostor helységeinek bérlője, idén is megszervezi a karácsony előtti adománygyűjtést „az öröm adakozással növekszik” címmel, november 27. és december 11. között. A hívek hozzájárulhatnak tartós élelmiszerrel, tisztálkodási szerekkel és ebédjegyekkel. Az adományokat elhelyezhetik a sekrestyébe vezető folyosón kijelölt helyre, az ebédjegyeket a padok mögötti kijelölt dobozba. Az összegyűjtött adományokat Somorja szegényei, rászorultjai között osztják majd szét.
  • A sekrestyében megvásárolható lapozható katolikus falinaptár 1,- €, egylapos naptár 0,30,- €.