Adatkezelési tájékoztató

Ochrana osobných údajov

A honlap első alkalommal történő meglátogatásakor felugró ablakban tájékoztatást kap arról, hogy a honlap meglátogatása esetén a számítógépén és/vagy mobil eszközén süti, illetve webjelző kerül elhelyezésre.

1. Süti és webjelző

A webjelző a honlapon elhelyezett kis méretű, általában észrevehetetlen információ. A webjelzők elhelyezésével a honlapon végzett műveletei követhetők.

A webszerver olyan sütit/webjelzőt helyez el, amely a böngésző bezárásakor automatikusan törlődik (ún. munkamenet süti).

A következő helyeken tudhat meg bővebb információt arról, hogy
– A Microsoft Edge, a böngészési adatok és az adatvédelem