Hirdetések – évközi 28. vasárnap

[gview file=”https://samorin.fara.sk/wp-content/uploads/2016/10/2016.okt_.-9.docx”]

• Plébániatemplomunkban szentgyónási lehetőség: hétfőn, kedden, szerdán, csütörtökön, pénteken és szombaton fél órával a szentmisék előtt.
  • Értesítjük azokat a felnőtteket, akik szeretnék felvenni a szentségeket – Keresztség, Bérmálás, Oltáriszentség – kérjük, hogy szándékukat jelezzék a plébánia hivatalban.
  • Az elsőáldozók figyelmébe ajánljuk a plébániai katekézist október 10.-én, hétfőn, délután 16.00 – 17.30 a kolostor épületében a 2. emeleten a pasztorációs központban. Egyben szeretettel hívjuk és várjuk a gyermekek szüleit is.
  • Szervezési találkozóra hívjuk és várjuk a bérmálkozókat október 17-én, hétfőn, 18.30-kor a szentmise után a plébániatemplomban.
  • Október a rózsafüzér hónapja. A köznapi szentmisék előtt fél órával elimádkozzuk a rózsafüzért, vasárnap pedig a 8.00-kor kezdődő szentmisék előtt.
  • Szeretettel hívjuk és várjuk a gyermekeket 13 éves korig a „Gyermek közibe”, amely október 15-én lesz 15.30-kor a pasztorációs központban.