Hirdetések – Krisztus Király vasárnapjára

[gview file=”https://samorin.fara.sk/wp-content/uploads/2016/11/2016.nov_.-20.docx”]

• A múlt vasárnap megtartott Márton-napi gyűjtés a somorjai plébánia templomaiban 1696,62,- € volt. Adományaikat a Jó Isten fizesse meg!
  • November 19-én Nagy Tibor somorjai lakos, áldozópappá lett szentelve a szegedi Székesegyházban. December 1-től megkezdi lelkipásztori munkáját a Szeged-Csanádi egyházmegyében. Szentelése alkalomból, november 27-én – advent 1. vasárnapján – reggel 8-kor újmisét szolgál plébániatemplomunkban. Szeretettel hívjuk a kedves híveket.
  • Jövő vasárnap elvégezzük a hagyományos, Karitászra szóló gyűjtés őszi részét. Adományaikat előre is a Jó Isten fizesse meg!
  • Jövő vasárnap a szentmisék elején megáldjuk az adventi koszorúkat. Kérjük a kedves híveket, hogy azokat az áldoztatórácsokra helyezzék el.                                              Köszönjük megértésüket.
  • Szeretettel hívjuk és várjuk 13 éves korig a gyerekeket az ún. gyerekközire” november 26án – szombaton –, 15.30-tól a Pasztorációs központba.
  • A sekrestyében megvásárolható lapozható katolikus falinaptár 1,- €, egylapos naptár 0,30,- €.