Oznamy – 30. nedeľa v cezročnom období

[gview file=“https://samorin.fara.sk/wp-content/uploads/2016/10/2016.okt_.16-1.docx“]

• Dnešná nedeľa je zasvätená misijnej činnosti našej Cirkvi. Na podporu tohto diela vykonáme po svätých omšiach zbierku na misie. Za vaše milodary vyslovujeme úprimné Pán Boh zaplať!
  • Srdečne Vás pozývame na organový koncert dnes o 18.00 , v podaní majstra Dionýza Kapitánya z Maďarska.
  • Pozývame veriacich na adoráciu Sviatosti Oltárnej a modlitbu korunky Božieho milosrdenstva, spojenú s meditáciami, ktoré povedú sestry Kongregácie Matky Božieho Milosrdenstva na Slovensku, v sobotu od 15.00 do 16.00 hod. Táto pobožnosť bude zaznamenaná štábom TV LUX, a v neskoršom termíne zaradená do programu TV LUX.
  • októbra – v nedeľu – je v našej farnosti celodenná poklona Oltárnej Sviatosti. Nakoľko tento deň pripadá na nedeľu, Oltárna Sviatosť bude k verejnej poklone vyložená o 12-ej hodine. Slávnostné ukončenie a požehnanie o 18.00 hod. Z tohto dôvodu pravidelná štvrtková adorácia nebude.
  • Všetky deti pozývame na „Párty všetkých svätých“, ktorá sa bude konať vo štvrtok 27. októbra 2016 od 16.00 – 21.00 v Pastoračnom centre. Čaká vás „nebeská párty“, sv. omša a nočná Cesta svetla. Vstup len v maske nejakého svätého, alebo svätej!