Oznamy – 31. nedeľa v cezročnom období

[gview file=“https://samorin.fara.sk/wp-content/uploads/2016/10/2016.okt_.30.docx“]

• Dnes je v našej farnosti celodenná poklona Oltárnej Sviatosti. Nakoľko tento deň pripadá na nedeľu, Oltárna Sviatosť bude k verejnej poklone vyložená o 12-ej hodine. Slávnostné ukončenie a požehnanie o 18.00 hod.
  • Zbierka z minulej nedele na misijné činnosti našej Cirkvi bola 1515.52,- €.
    Za vaše milodary vyslovujeme úprimné Pán Boh zaplať!
  • Rodičov prvoprijímajúcich detí pozývame na 1. stretnutie v piatok 4. novembra 2016 o 19.00 do Pastoračného centra.
  • Pozývame vás na pobožnosť za duše v očistci – tzv. REQUIEM, v nedeľu, 6. novembra 2016 vo farskom kostole o 17:00. Pobožnosť bude sprevádzať komorný orchester Harmonia classica a organový recitál.
  • Milým veriacim dávame do pozornosti „sviečku za nenarodené deti“. Jej kúpou podporíte projekty zamerané na ochranu ľudského života. Dobrovoľníci budú sviece predávať pri východe kostola.
  • V sakristii je možné zakúpiť si farebný katolícky kalendár na rok 2017. Cena 1,- €.