25. október 2015

[gview file=“https://samorin.fara.sk/wp-content/uploads/2015/10/2015.-okt.-25..pdf“]

Misijná nedeľa

Zbierka na podporu misijnej činnosti Cirkvi, ktorú sme vykonali minulú nedeľu vyniesla 935, 68 €. Za vaše milodary vám vyslovujeme Pán Boh zaplať!

Requiem za duše v očistci

Pozývame vás na pobožnosť za duše v očistci – tzv. Requiem, ktorá sa uskutoční 8. novembra 2015 vo farskom kostole v Šamoríne o 17:00. Pobožnosť bude obsahovať rozjímania nad poslednými vecami človeka a sprevádzať ju bude komorný orchester Harmonia classica a organový recitál.
plagatreq

Kalendár 2016

V sakristii je možné zakúpiť si farebný katolícky kalendár na rok 2016. Cena 1,- €.

Stretnutie rodičov prvoprijímajúcich detí

Pozývame rodičov detí, ktoré sa pripravujú na prvé sv. prijímanie na stretnutie, ktoré sa uskutoční dňa 26. októbra 2015 o 19:00 vo farskom kostole v Šamoríne. Poprosíme rodičov, aby si vyhradili čas, nakoľko sa jedná o dôležitú udalosť.

Sviečka za nenarodené deti

Milým veriacim dávame do pozornosti sviečku za nenarodené deti jej kúpou podporíte projekty zamerané na ochranu ľudského života. Dobrovoľníci budú sviece predávať pri východe kostola.

Zbierka na rekonštrukciu farskej budovy

V tomto období sme ukončili prvú etapu rekonštrukcie farskej budovy – hrubú stavbu. Pre zrealizovanie ďalšieho kroku je potrebná pomoc vás, veriacich. Na základe možností a schopností prosíme o finančnú pomoc pri dokončení rekonštrukcie. Svoju podporu môžete zrealizovať poštovou poukážkou, bankovým prevodom alebo obálkovou formou, ktoré nájdete pri východe z kostola u sväteničiek. Obálky môžete odovzdať osobne na farskom úrade alebo ich vhodiť do pokladničiek pod sväteničkami.