Oznamy – Nedeľa Krista Kráľa

[gview file=“https://samorin.fara.sk/wp-content/uploads/2016/11/2016.nov_.-20.docx“]

• Minulú nedeľu vykonaná svätomartinská zbierka v kostoloch našej farnosti činí 1696,62, – €.  Za vaše milodary vyslovujeme úprimné Pán Boh zaplať!
  • Budúcu – 1. adventnú nedeľu – vo svätých omšiach požehnáme adventné vence. Prosíme milých veriacich, aby svoje vence položili na tzv. “mreže” pred svätyňou.                         Ďakujeme za porozumenie.
  • Budúcu nedeľu vykonáme po všetkých sv. omšiach jesennú zbierku na Charitu.                       Za vaše milodary vyslovujeme vopred úprimné Pán Boh zaplať!
  • Pozývame na “Modlitby chvál”, vo farskom pastoračnom centre, dňa 20. novembra 2016 o 17.00hod. Pre deti bude pripravený samostatný program s animátorkou.
  • V utorok 22. novembra sa v aule Kňazského seminára sv. Cyrila a Metoda v Bratislave uskutoční “Nádvorie hľadajúcich” – podujatie na podporu dialógu medzi veriacimi a neveriacimi. Uviesť ho príde taliansky kardinál Gianfranco Ravasi, predseda Pápežskej rady pre kultúru. Pozvanie do diskusie prijala bývalá predsedníčka vlády SR Iveta Radičová. Budú spolu hovoriť na tému: “Nové podoby chudoby, príčiny a východiská.“ Stretnutie je otvorené pre verejnosť a začína o 9.00 hodine dopoludnia.
  • Cirkevné konzervatórium v Bratislave pozýva všetkých, ktorí majú záujem o štúdium hudby, spevu alebo herectva na Deň otvorených dverí v sobotu 26. novembra 2016 od 9:00 do 15:00 hod.